DREAM BIG, CHOOSE SMART.

Smart Center

 • TRAJNIME
 • PUNESIM
 • WEBSITE

SHERBIMET TONA

Trajnime

Trajnime Profesionale ne mbi 60 kurse dhe fusha te ndryshme.

 • Financa 5
 • UI/UX Design
 • Motion Graphic Design
 • Vector Design
 • UI elements
 • 3D animation design
 • Script Design

Punësim

Shtëpia ku takohen Bizneset me Punëkërkuesit

 • Informim për vendet e lira të punës.
 • Ndërmjetësim për punësim
 • Këshillim dhe orientim për punë.
 • Informacion dhe këshillim mbi tregun e punës.
 • Zhvillim të karrierës, ndërtim i dosjes së karrieres.

Zhvillim WEB

Projektimi me një dizajn unik dhe sa më funksional për klientet tuaj

 • Dizajn modern
 • Mirëmbajtje
 • Suport teknik
 • Përditësim i plugin-eve
 • Siguria dhe mbrojtja nga sulmet
 • Optimizim i përmbajtjes

Marketing

Ne ofrojmë paketa të plota të shërbimeve të marketingut dixhital për t'iu përshtatur nevojave tuaja.

 • Marketing në rrjete sociale.
 • Ndërtimi i app mobile.
 • Shërbim profesional SEO & SEM
 • Hulumtim tregu.
 • Shërbim Data Entry.
 • Integrim E-Commerce.

Konsulence

Phasellus accumsan scelerisque dolor, quis mattis justo bibendum non. Nulla sollicitudin turpis in

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Sherbime Tjera

UI and UX, two terms that are mistakenly used as synonyms. The difference between

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Rreth Nesh

Rreth Smart Center Durres

Smart Center Durrës Trajnim & Punësim & Zhvillim Web e cila operon me sukses që nga viti 1998 ndodhet në qender të zones së biznesit në Durres dhe në Filjalin Shijak. Në përputhje me kerkesat e tregut të punës ofron trajnime profesionale në fushën e informatizimit të biznesit, kurse inxhinjerike dhe ekonomike, ofron pozicione vakante pune të kërkuara nga aktorët e industrisë dhe ndertim&zhvillim të prezencës Web të bizneseve.
Think smart – work smart!

Strategy 94%

Marketing 85%

Design 88%

Developing 90%

0

Klientë të lumtur

0

Vite ekperiencë

0

Cmime të fituara

0

projekte të përfunduara

Ju ftojmë të punojmë së bashku për projektet tuaja të ardhshme...

Kontaktoni Tani!

Punimet Tona

Cfare thone per ne?

Njoftime Blogu!

Na Kontaktoni

Mail

info@smartcenterdr.com

Phone

+355 69 87 50 700

Address

1. Lagja Nr. 3, Rruga Egnatia, Përballë Drejtorisë së Tatimeve Durrës, 2001

2. Dega Shijak, Lagjia Kodra